Dołącz do naszej prywatnej grupy na Facebooku, aby uzyskać dostęp do medytacji grupowych, wiedzy i dodatkowych szkoleń!
ZAPIS WEBINARU: 3 z 4
Korzyści z kontaktu telepatycznego
Jak kształtować swojego ducha i rozpoznać wierzenia, które nas ograniczają.
Podziel się tym bezpłatnym szkoleniem z innymi:

 

Kurs nauki
Telepatii Duchowej
Doświadczaj samodzielnych, bezpośrednich kontaktów telepatycznych i rozwiń swoje talenty. Bez pośredników, dogmatów, ponad religiami i tradycjami.
Kto prowadzi spotkanie
Cześć, nazywam się
Mariusz Brzoskowski
W cyklu tych warsztatów chcę podzielić się moim 20-letnim doświadczeniem w obszarach telepatii, medytacji, praktyk duchowych i rozwoju osobistego.

Nauczanie telepatii duchowej prowadzę od 2004 roku. Oparłem go głównie na bazie przeżyć własnych, mojej żony Heleny Nieczyporenko i bliskich mi osób, którzy także doświadczają telepatii oraz innych zdolności paranaturalnych.

Umiejętność komunikacji duchowej jest kluczowa w rozwoju duchowym, podniesieniu wibracji, uwolnieniu blokad i przekonań, manifestacji obfitości. To wrota do osobistych rozmów z duszą, Najwyższą Inteligencją, Wszechduchem, Absolutem, Bogiem.

W moim życiu świadome doświadczenia telepatyczne pojawiły się, gdy byłem w życiowym potrzasku i zacząłem szukać odpowiedzi – „Dlaczego to mnie dotknęło? Jak z tego wyjść? Boże, pomóż mi to zrozumieć? Pomóż mi! Pomóż mi!”

I wtedy zaczęło się dziać. I to jak. Zaczęli pojawiać się pomocni ludzie, otworzyłem się na świat Ducha, praktyki duchowe. W ciągu dwóch lat wyszedłem z większości problemów.

Z zapalonego biznesmena przekształciłem się w ratownika Ziemi, uzdrowiciela duchowego, telepatę, mentora, trenera rozwoju duchowego.

I tę misję duszy kontynuuję do dzisiaj.

 Kurs nauki
Telepatii Duchowej
Doświadczaj samodzielnych, bezpośrednich kontaktów telepatycznych i rozwiń swoje talenty. Bez pośredników, dogmatów, ponad religiami i tradycjami.
Copyright © 2022 Fundacja Świadomość Ziemi